Už od malička som miloval prírodu a všetko s ňou spojené. Každodenné vychádzky a pozorovanie života voľne žijúcej zveri ma neskutočne fascinovali.
Môj príbeh a nápad zachytiť to čo vidím už nielen očami, ale aj na obrazovku či papier, začal zhruba pred 12 rokmi, keď mi brat podaroval svoju prvú FULL HD kameru.
Radosť z kamery nenechala na seba dlho čakať a prišli prvé zábery diviakov, srncov či jeleňov. Po nadobudnutí skúseností a prácou s kamerou som sa postupom času začlenil k bratovi na výpomoc natáčania stužkových slávností. 
Netrvalo dlho a začiatkom roku 2015 som už behal s kamerou aj na svadbách. Po dvoch rokoch intenzívneho natáčania svadieb, stužkových slávností a iných akcií ma veľmi zaujala práca s foťákom a samotné fotografovanie. Fotil som všetko a všade, kde sa len dalo. 
Na fotení milujem okamih, kedy sa môj svet zastaví a sústredí iba na danú chvíľu ktorú prežíva a môže ju zvečniť. Život bez foťáku si neviem a ani nechcem predstaviť a preto budem veľmi rád, keď Vám budem môcť poradíť, pomôcť s plánovaním Vášho svadobného, rodinného či portrétneho fotenia a napokon ho zvečniť.
Teším sa na spoluprácu ! 😊
Back to Top